It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Hakkımızda

Hediyeone.com Türkiye'de hediye anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan hediye göndermeyi sağlamak için kuruldu.  Hediyeone.com, Türkiye genelinde, birlikte çalıştığı 1000'den fazla iş ortağı ile Türkiye’de online hediye sektörünün lider e-ticaret sitesi hedefindedir. 2019 yılında yapmış olduğu yeni yatırımla birlikte, hediye göndermeye başladı. Sevgiklerinize hediyelerinizi ulaştırmaktayız.

Hediyeone Kimdir ?

Sevdiklerine farklı bir hediye göndermek isteyenlere, Doğum Günü, Sevgililer Günü, Yeni İş, Anneler Günü gibi özel günler için tasarlanmış hediyeleri sizler için aynı gün kargoya vermektedir  Türkiye’nin her yerine aynı gün  kargo ile gönderim yapılabilen birçok ürün seçeneğini de tüm bölgelere gönderiyor.

www.hediyeone.com hediyelik eşya sektöründeki  e-ticaret sitesi olarak 2019 Kasım itibari ile Hediyeone Hediyelik Parti Süs Dekorasyon ve Organizasyon bünyesinde farklı tasarım ürünlerden oluşan hediyelik ve dekoratif ürünlerle hizmet vermektedir.

Hediyeone.com, ürün yelpazesinde kişiye özel hediyeler, hediye sepetleri, lisanslı ürünler, oyuncaklar ve ilginç hediyeler gibi birçok farklı alternatifi bir arada sunuyor.

Bizi tercih ettikten sonra, ekibimiz siparişlerinize çok önem vermektedir. Sevdikleriniz için seçmiş olduğunuz hediyeler ve hediye notu,hediye paketi, teslim süresi ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Sizin için ne kadar değerliyse, hediyeone.com için de o kadar değerlidir.